Date Tournament City
Thursday, June 20 Budgetgolfwedstrijd Capelle Capelle aan den IJssel Zuid-Holland
Thursday, June 20 Donderdag Drinks & Golf Amsterdam Noord-Holland
Friday, June 21 For Ladies Only Golf Oosterhout (Nb) Noord-Brabant
Saturday, June 22 Martensplek Open Tiendeveen Drenthe
Thursday, June 27 Donderdag Drinks & Golf Amsterdam Noord-Holland
Saturday, June 29 Starter Cup Crayestein 2024 Dordrecht Zuid-Holland
Thursday, July 4 Donderdag Drinks & Golf Amsterdam Noord-Holland
Saturday, July 6 Princenbosch Open 2024 Molenschot Noord-Brabant
Saturday, July 6 Shotgun beleving 2024 Ermelo Gelderland
Thursday, July 11 Donderdag Drinks & Golf Amsterdam Noord-Holland
Sunday, July 14 Maandbeker strokeplay hcp < 19 Amsterdam Noord-Holland
Thursday, July 18 Donderdag Drinks & Golf Amsterdam Noord-Holland
Friday, July 19 For Ladies Only Golf Oosterhout (Nb) Noord-Brabant
Wednesday, July 24 Budgetgolfwedstrijd Heelsum Heelsum Gelderland
Thursday, July 25 Donderdag Drinks & Golf Amsterdam Noord-Holland
Thursday, August 1 Donderdag Drinks & Golf Amsterdam Noord-Holland
Saturday, August 3 Shotgun beleving 2024 Ermelo Gelderland
Thursday, August 8 Donderdag Drinks & Golf Amsterdam Noord-Holland
Saturday, August 10 Starter Cup Crayestein 2024 Dordrecht Zuid-Holland
Thursday, August 15 Donderdag Drinks & Golf Amsterdam Noord-Holland
Friday, August 16 For Ladies Only Golf Oosterhout (Nb) Noord-Brabant
Sunday, August 18 Maandbeker strokeplay hcp < 19 Amsterdam Noord-Holland
Thursday, August 22 Donderdag Drinks & Golf Amsterdam Noord-Holland
Thursday, August 29 Budgetgolfwedstrijd Moyland International Bedburg-Hau Germany
Thursday, August 29 Donderdag Drinks & Golf Amsterdam Noord-Holland
Tuesday, September 3 Parkinson2beat Gendersteyn Veldhoven Noord-Brabant
Thursday, September 5 Donderdag Drinks & Golf Amsterdam Noord-Holland
Saturday, September 7 Shotgun beleving 2024 Ermelo Gelderland
Saturday, September 7 Starter Cup Crayestein 2024 Dordrecht Zuid-Holland
Thursday, September 12 Donderdag Drinks & Golf Amsterdam Noord-Holland
Sunday, September 15 Maandbeker strokeplay hcp < 19 Amsterdam Noord-Holland
Monday, September 16 Parkinson2beat Prise D'Eau Tilburg Noord-Brabant
Saturday, September 21 Golfers Magazine Cup 2024 Bedburg-Hau Germany
Saturday, September 21 Clubkampioenschappen G4H Amsterdam Noord-Holland
Thursday, October 3 Budgetgolfwedstrijd Rijk van Nijmegen Groesbeek Gelderland
Friday, October 4 Parkinson2beat Eindhoven Eindhoven Noord-Brabant
Saturday, October 5 Shotgun beleving 2024 Ermelo Gelderland
Sunday, October 6 Maandbeker strokeplay hcp < 19 Amsterdam Noord-Holland
Sunday, October 6 Starter Cup Crayestein 2024 FINALE Dordrecht Zuid-Holland
Saturday, October 12 Parkinson2beat Wijchen Wijchen Gelderland
Thursday, October 17 Parkinson2beat Best Best Noord-Brabant