Date Tournament City
Thursday, July 7 Budgetgolf Tour 2022 De Moer Noord-Brabant
Friday, July 8 Futureproof Capels Senior Open Capelle aan den IJssel Zuid-Holland
Saturday, July 16 Well Water Golf Tour 2022 Ermelo Gelderland
Saturday, July 16 De Betuwe in Bloei Zoelen Gelderland
Friday, July 22 Open Golf Tour - Wittem SENIOR Open 2022 Gulpen-Wittem Limburg
Saturday, July 23 Open Golf Tour - Het Wittem Open 2022 Gulpen-Wittem Limburg
Friday, July 29 Open Golf Tour - Princenbosch SENIOR Open 2022 Molenschot Noord-Brabant
Wednesday, August 3 Budgetgolf Tour 2022 Tiendeveen Drenthe
Saturday, August 13 Clubkampioenschappen Golf4Holland Nieuwegein-Noord Utrecht
Saturday, August 13 Beter op het Regthuys dan thuis WINKEL Noord-Holland
Saturday, August 13 Well Water Golf Tour 2022 Vianen Utrecht
Saturday, August 20 Grevelingenhout Senioren Open 2022 Bruinisse Zeeland
Thursday, August 25 Budgetgolf Tour 2022 Emmerich am Rhein Germany
Saturday, August 27 Open Golf Tour - Haviksoord Open 2022 Leende Noord-Brabant
Saturday, September 3 Open Golf Tour - Heelsum Open 2022 Heelsum Gelderland
Friday, September 9 Open Golf Tour - Westfriese SENIOR Open 2022 Westwoud Noord-Holland
Saturday, September 10 Open Golf Tour - Westfriese Open 2022 Westwoud Noord-Holland
Saturday, September 24 Goois Open Par 3 kampioenschap Hilversum Noord-Holland
Friday, September 30 Open Golf Tour -Almeerderhout SENIOR Open 2022 Almere Flevoland
Saturday, October 1 Open Golf Tour - Almeerderhout Open 2022 Almere Flevoland
Monday, October 3 Budgetgolf Tour 2022 Groesbeek Gelderland
Friday, October 7 Open Golf Tour - Wouwse Plantage SENIOR Open 2022 Bergen op Zoom Noord-Brabant
Saturday, October 8 Open Golf Tour - Wouwse Plantage Open 2022 Bergen op Zoom Noord-Brabant
Saturday, October 8 Nog niet koud in Oosterhout Oosterhout (Nb) Noord-Brabant
Saturday, October 15 Well Water Golf Tour 2022 Lochem Gelderland
Wednesday, October 19 Koppelwedstrijd Amelisweerd UTRECHT Utrecht